Na de zomervakantie starten de nieuwe brugklassers op school. Hoe organiseren scholen dit jaar de kennismaking met de school, de mentor en de klas? Hoe zorg je voor een goede groepsvorming in de klassen? Wat organiseer je als school ter vervanging van het brugklaskamp of andere introductieactiviteiten? Ga tijdens deze digitale uitwisseling in gesprek met brugklasmentoren van andere scholen over dit soort vragen!
Wat kan je verwachten?
Tijdens de digitale uitwisseling krijg je inzicht in de keuzes en vragen van andere mentoren rondom de start van de nieuwe brugklassen. Je kan jouw vragen aan stellen, meedenken over de vragen van anderen en vertellen hoe jij het wilt aanpakken.
Voor wie?
De uitwisseling is bedoeld voor brugklasmentoren.
Let op! Ben je brugklascoördinator? Op woensdag 17 juni organiseren we een bijeenkomst speciaal voor coördinatoren. Klik hier voor meer informatie.
Wanneer?
Donderdag 18 juni van 15:00 uur tot 16:00 uur.
Kosten?
Deelnemen is gratis.
Meedoen?
Meld je hier aan. Je ontvangt een dag voor het webinar een link naar de omgeving waarin de uitwisseling wordt georganiseerd.
Vragen?
Heb je vragen over deze online uitwisseling of Ruimte voor leren? Stuur dan een e-mail naar ruimtevoorleren@schoolinfo.nl of bel 030 232 48 80.